Новини

Урочиста презентація магістерської програми "Екогеохімія нафти і газу"

20 жовтня 2015 року відбулася презентація нової магістерської програми "Екогеохімія нафти і газу", а також урочисте відкриття лабораторії для забезпечення практичної підготовки студентів в рамках програми.

Стартує нова магістерська програма «Екогеохімія нафти і газу»

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна оголошує набір студентів-бакалаврів за новою магістерською програмою (спеціалізацією) «Екогеохімія нафти і газу»

Наказ ректора про відкриття спеціалізації

3 червня 2015 року наказом ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на базі хімічного, екологічного факультетів та факультету геології, географії, рекреації та туризму створено дворічну магістерську спеціалізацію «Екогеохімія нафти та газу».

Робоча skype-конференція із британськими партнерами

19 лютого 2015 року відбулась робоча skype-конференція, присвячена питанням освітньої та наукової взаємодії між Кільським університетом (Великобританія), Британською Радою в Україні та Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна.

Вебінар «Можливості співробітництва в галузі альтернативної енергетики між Україною та Великою Британією»

14 листопада 2014 року відбувся вебінар на тему «Можливості співробітництва в галузі альтернативної енергетики між Україною та Великою Британією». Захід було проведено в рамках проектів «Альтернативна енергетика: освіта та наука» та «Оцінка впливу на навколишнє середовище добутку та використання нетрадиційних вуглеводнів», які фінансуються Британською Радою. Організаторами заходу були екологічний факультет, хімічний факультет та факультет геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Візит делегації університету до Великої Британії стосовно питань енергетики та екології

З 20 до 29 жовтня 2014 року делегація Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до складу якої увійшли декан хімічного факультету проф. О. М. Калугін, декан екологічного факультету доц. Г. В. Титенко, декан факультету геології, географії, рекреації і туризму проф. В. А. Пересадько, відвідала університети Дарема та Кіля у Великій Британії. Візит проходив у рамках проектів Британської Ради стосовно питань енергетики та екології, пов’язаних з видобуванням вуглеводнів.